Floridassa on kai useita paikkoja ihailla mereneläviä. Onko kellään suositella jotain erityisesti. Missä ja millä hinnalla voi päästä uimaan delfiinien kanssa?
Delfiinejä ym.
2
519
Vastaukset
- Katjuska1983
Key Westissä Grassy saarella on Dolphin Research Center, jonne suosittelen menemään! En tosin uinut delfiinien kanssa, mutta aivan upea kokemus oli jo nähdä nämä ihanat eläimet merivedessä eikä missään kloorivedessä uimassa. Paikka toimii pääasiassa pääsylipputuloilla ja lahjoituksilla joten siitäkin syystä on hyvä käydä siellä että toiminta jatkuu! :) Osoite on http://www.dolphins.org/ Katso löytyykö sieltä hintoja. Muistelisin, että siellä oli useampi erilainen ohjelma, jossa pääsi koskettamaan delfiinejä.
- paljon!
Kuulostaa oikein hyvältä, täytyy tutkiskella sivuja. Sopisi kyllä sijaintinssakin puolesta hyvin meidän aikatauluun. Ja hyvä tarkoitus tietty plussaa.
Laittaakaa kuitenkin vaihtoehtoja jos jollain on mielessä!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 643870
- 663652
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa1093495SDP:n lyhyt selviytymisopas
1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p642871- 732706
- 562241
Keskisen kyläkaupassa Temun vaatteita myynnissä?
Siis mitä? Miksi siis ei itse tilaisi Temusta samoja.531504Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?411155Toivoisitko
Toivoisitko, että kaivattusi olisi introvertimpi tai extrovertimpi? Itsenäinen tai tarvitsisi enemmän apua/sinua? Osoit1171142Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.1271138