Bulp-keula tappaa

Onneksi näin käy vielä aika harvoin. Mutta valas voi jäädä loukkuun kuten kuvasta näkyy!
http://www.expressen.se/Nyheter/1.1652257/valen-fastnade-i-kryssningsfartyget
3383
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuo lienee tosiaan harvinaista, koska se on aika helppo havaita. Mutta minkälaista vahinkoa mahtavatkaan aiheuttaa laivojen potkurit? Ja ovat uudemmat azipodit vielä vaarallisemmat kuin vanhemman malliset? Siinä Greenpeacelle pohdittavaa teekupin ääressä ruohoa pössytellessä.

Äänestä
  • 10 mailia edellä meni turbiinitankki kaksine potkureineen.......

    Äänestä

ei helvetti :DDD päivän naurut!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valaita. kirjoitti:

Onneksi näin käy vielä aika harvoin. Mutta valas voi jäädä loukkuun kuten kuvasta näkyy!
http://www.expressen.se/Nyheter/1.1652257/valen-fastnade-i-kryssningsfartyget

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu