Haluaisin vuokrata suht uuden, siistin valoisan asuntovaunun viikoksi. En aio vetää, vaan sijoitan vaunun Lempivaaraan Riihimäelle. Jos vaunun saisi lähiseudulta ja paikan päälle toimitettuna ja sitten myös poisvedettynä, aina parempi.
Toivomuksena, ettei istuinryhmää tarvitsisi purkaa vuoteeksi, vaunun ei muuten tarvitse olla erityisen suuri.
Vuokraaja eli minä olen 50 virkanainen pk-seudulta, kokenut ex-karavaanari. Maksan vuokran etukäteen.
Vaunun ja ehtojen esittely lyhyesti ensin tähän keskustelupalstalle, kiitos.
Haluan vuokrata ASUNTOVAUNUN vko 32
Entinen karavaanari (n)
0
641
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht2204239Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii692735Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3932421- 472353
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua421629Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul5411371Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em961324- 571320
- 761301
Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1251186