jotain vähän alempaa (mystistä)ei ollu sit multa -sivusta-
taas
löysin
7166
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Ihan turha täällä nyyhkiä.
varattu eräälle !!!
mua täällä yrittää!!!
kuin se halleluja- tyyppi, yhtä sekaisin pää, järki ei päätä pakota ja sillee. Eihän nyt herrajesta kukaan sekopoltsiin rakastu!!
mut kenelle ??mitä sä varot tai pelkäät ,jos siitä viestistä saisi sellaisen kuvan että se voisikin olla sinulta,?? etkö haluaa että kyseinen viestin lähettäjä olisi missään tekemisissä sun kanssa jatkossa??
vastailee yhdelle, jos toisellekin. Pitäisi varmaankin vaatia, että kaikki vastaisivat rekatulla nimimerkillä. Helpottaisi tunnistamista ja rajoittaisi ehkä ilkeilyäkin. Näkisi ainakin, jos väliin tulee joku sotkemaan keskustelua tai liittyy asiallisesti keskusteluun.:)
ainakin jollekkin tonttu .