Mä olen****, sä olet****. Me ollaan tavattu 19**. Sulla on ******* silmät, mulla on ******* silmät. Mä ***** susta kovasti ja mä ******* sua myös aivan valtavasti! Niin juu mä olen ****** ja sä olet ****. Ja sä otat nyt puhelimen käteen ja ****** tai lähetät ****** nyt, mä annan luvan : )
Keksippä
-tämä-
11315
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
vitsit mitäs sä täälä? eppähä?! ei kai?!
ton:)silleen oikeasti
Mä olen Anne, sä olet Juha. Me ollaan tavattu 1996. Sulla on siniset silmät, mulla on ruskeat silmät. Mä pidän susta kovasti ja mä kaipaan sua myös aivan valtavasti! Niin juu mä olen nainen ja sä olet mies. Ja sä otat nyt puhelimen käteen ja soitat tai lähetät postia (viestin ei sovi) nyt, mä annan luvan : )
Vitsai, mä kun niin tarkkaan olin kattovinani, siis se on VIESTIN juuri nimenomaan : )
muuten nappiin:)
Hyvä ei huono ollenkaan : ) Mutta pari kohtaa vaan, höh.
että vuosiluku väärin. Sanotaan 1999. Ja silmien värit vaihtavat paikkaa:)
ihqu, kumpa se kaipaamani henkilökin olisi noin kiinnostunut löytämään jotain tietoa musta vaikka sitten täältä vain, sulla muuten hyvä nimi ; )
ööh.. tuota... oma nimeni ei sopinut tuohon, mutta halusin kokeilla... oonkohan enää yhtä ihqu?:/
No mutta nythän sä paljastit jotain tärkeää tästä viestistä jollekkin muulle, kenties...Ja oot ihgu, jatka samaan ahkeraan malliin ja toivon että kaipaamasi henkilö löytää sun luoksesi : )
Mä olen****, sä olet****. Me ollaan tavattu 19**. Sulla on ******* silmät, mulla on ******* silmät. Mä ***** susta kovasti ja mä ******* sua myös aivan valtavasti! Niin juu mä olen ****** ja sä olet ****. Ja sä otat nyt puhelimen käteen ja ****** tai lähetät ******* nyt, mä annan luvan : )