natseja!?

Löytyykö joensuusta todellakin niin paljon natseja, kun tarinat kertovat!?
4871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kaapissa on vaarallinen natsi!

Äänestä

Olen 1,5 vuotta asunut Joensuussa ja onneksi niitä pölvästejä ei ole tullut kuin pari kertaa vastaan. Natsi/skini-ongelmaa ei mielestäni Joensuussa enää ole, vaikka rasistisia rikoksia sattuukin aika paljon suhteessa väkilukuun. Ihan rauhallinen kaupunki noin yleisesti!

Äänestä

Natseista tiedä, mutta löytyyköhän
mistään päin niin suvaitsematonta porukkaa,
kuin joensuusta, ja pohjoiskarjalasta.

Äänestä
  • esim. Hämeenlinnasta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


narkki kirjoitti:

Löytyykö joensuusta todellakin niin paljon natseja, kun tarinat kertovat!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu