Varmaankin katsoin huonosti mutta ikään kuin yhdessäkään tönössä ei olisi ollut uuden S-ukupolven kiuasta bastussa. Niitä toisia nimeltä mainitsemattomia oli vähän joka toisessa. En kyllä käynyt jokaisessa murjussa, epäilemättä niissä käymättä jääneissä oli sitten S-e kaikissa?
Kävinpä asuntomessuilla
gggg gggg
10284
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
En minäkään huomannut yhdessäkään tönössä mutta...
Sensijaan asuntomessujen virallinen julkaisu TM Rakennusmaailma kertoo, VTT:n Sydän-kiuas mittausten pohjalta vertailun 70 eri kiukaasta vuodelta 2005.
Vertailussa oli myös kilpailevan kiukaan sertifikaatista saatu tulos.
myyntimääristä sytärin ja kilpailevan kiukaan suhteen? Tuntuu kerta nuo mittaustulokset olevan niin tärkeitä niin vastaappa esitettyyn kysymykseen. Kilpailevan kiukaan vuosittaiset myyntimäärät ja sydärin vuosittaiset myyntimäärät? Taidat jättää vastaamatta tähän mittaustulokseen, luonnollisesti?
On se ihme kun kukaan eikä ketään osta repan hedelmiä vaikka kuinka on mitattu hoolämpöjä.....
Koska alvariinsa kehtaat samaa paskaa jauhaa.
mittaustuloksiin ja ostaavat aivan muilla perusteilla.
Tuon 70 kiukaan mittauksen suoritti muuten Kuopion yliopisto.
Lopettaisit lääkkeiden yliannostukset niin seviäis mahdollisesti tekstikin.
Kaikki 70 kiuasta myy edelleenkin, sytäri ei vieläkään. Eikä tule myymään, esittelykappaleetkin häipyy varastoon tilaa viemästä.
ikejä ja ikin näköispatsaita olivat taas messut pullollaan...
s-kiuas pudonnut kehityksen kelkasta.Uuden sukupolven verkkokiukaat jyrää sytämmen.Kauppa käy ja kuluttajat tyytyväisiä.
...kiitokset ikin ja ikikiukaan porukan, tosin nyt heillä sitten onkin haasteita esittää uutta markkinoille.. www.verkkokiuas.fi