http://www.undersmurph.de/wp-content/uploads/smile.jpg
Tässä se aito tappava kuva, aukeaa hitaasti, katso varoen!
Tässä se aito tappava kuva, aukeaa hitaasti, katso varoen!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
malujoik ihjuitus renoirum älämölöö
Kukaan joka aukaisee kuvan joka tappaa ei ole enää kertomassa, eli minä en usko sellaisiin juttuihin joissa kaikki jotka näkee jotain kuolevat, koska kukaan ei ole kertomassa. Ja jos et ole itse sitä katsonut, niin mistä päättelet että tappaa ?
ei se tapa, mutta liikkuu. Sen liikkumisen huomaa ihan heti jos kattoo vaan tarkasti pallon reunoja
ootko kattonu sen?
Kyllä toi kuva taitaa tappaa mut :o Sitten vajaa 60 vuoden päästä :DDDDDDDD
Statutum est hominibus mori!
TULLOO!
Mitä palloa kattoessa liikku kuva? Jännä juttu mulle tulee aina vähän kärttynen olo tai tuntuu semmost ärtymystä et niiku suuttuttais se kuva tai tää juttu... onks muilla tullu samaa tunnetta?
tuijottelin tota naamaa aikani ja samoin jotain lapsellista "demonkills"-kuvaa.
En ole eläissäni nähny mitään tylsempää ja kömpelösti tehtyä muka-kauhua.
Oohhoi...nukuttaa...
kattelin aikani tuota selvästi muovisen pallon päälle maalattua kuvaa (salamalaite tai jokin muu valonlähdehän heijastuu selvästi pallon pyöreästä pinnasta, parhaiten vasemmanpuolisesta silmästä) Kas kun ei kuvan ottajan sormi näy kuvassa... Aikani kattelin ja oikein luupin kans, että mitähän tässä nyt pitäis olla sellasta, mitä ei heti tajua.
Ihan yhtä ikävystyttävä kuva kun se leijuva aneeminen tyttö nailleineen siinä käytävässä...
Tai niin, varmaan se kuva tappaa. Tylsyyteen, jos sitä jää tuijottaan pitempään...