olemaan sun kaveri jo. Meillä voisi mun mielestä olla hyvin antoisa ystävyys. :)
Mä olisin
valmis.
16411
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
taas jotain ihanaa miestä :)
mies on.
vaan käypi.
hyvää joulua, uuttavuotta ja synttäriä näin etukäteen! :)
Ei muuta. Moikka.
me toivotella niitä ihan henk. kohtaisesti myös, eikö? Minähän kerran yhden toivotuksen sinulle lähetin, muistatko? Ja vastasit, kiitos samoin:)
lol lol lol lol..
mitään lolloja täällä ikävä palstalla.
o.k. mikäs siinä sitten ollaan kavereita.
Ei ikinä.
Tottakai olisin mieluusti hänen kaverinsa enkä inhon kohde. Tai en tiedä onko hän välinpitämätön vai inhoaako minua.
outo? Ensin kirjoittaa tuolllaisen viestin ja sit kun tulee joltain ystävällinen vastaus niin toivottaa vain hyvää joulua, juhannusta ja kaikkea. Tosi törkeä olet.
onko tuo aloittaja..
näköjään aina ku avaa koneen täällä ja aloittelee uusia viestiketjuja
muka?
ei tee sillälailla kipeää eikä haittaa vaikka oisitkin toisen kanssa. Meillä vois olla annettavaa toisillemme ystävyyden muodossa varmaan enemmän. mutta toisaalta tiedän ettei me saada aikaseksi sitäkään. Ujoja ja saamattomia kun ollaan.
kauan mennytkään, jos jo nyt...