Eilen lueskelin
näitä, Oivalsin
16728
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Olet oivaltanut asian aivan oikein. Valoisaa kesäpäivää sinulle!
terveisin,
eräs nallekarkkien mutustelija
samoin.. :) Mutustellaanko joskus yhdessä?
http://www.youtube.com/watch?v=4LE2jmW9XdY&feature=related
hellästi... ;)
piristää mun päivääni kun kännykkä ja digiboksi hajosivat, joten täytyy tästä lähteä viemään niitä korjattavaksi. Olinkin tosi huonolla, tuulella kunnes näin tuon söpön musavideon:)Mukavaa iltapäivää sinulle!
digiboxi, aika huono tuuri, voithan aina tulla mun luo katselemaan ja kuuntelemaan, open doors 24/7... :)
ihan houkuttelevalta kieltämättä...:)) Pari viikkoa menee ilman tuota mun tallentavaa digiboxia. Olen ihan koukussa jo siihen.
Kännykkä tuli onneksi sentään kuntoon:)
toivotukset Oivalliselle miehelle:)
http://www.youtube.com/watch?v=4ep9d2F2_fU&feature=related
Hyvänpäivän toivotukset... :)
Iltapäivää taas jo elellään mutta onhan tässä päivää vielä jäljellä:)
tuntomerkkejä kun ajattelin että olisit eräs mies eli jota olen kaipaillut. Nyt ajattelin kysyä mahdatko sinä olla se, kun siihen toiseen ketjuun ei ole tullut vastausta.
Ajattelin että olet sama kuin siinä toisessakin ketjussa mutta kaikki on täällä niin sekavaa:(
Olenko siis oikeassa vai väärässä henkilössä kun kirjoitin tuon yhden vinkkisi perusteella tähän ketjuun? Kysyn nyt tässä että jos olet Hän, niin minkälaisessa yhteydessä olemme tutustuneet? Voisit myös jkv kuvailla ulkonäköäsi jotta voisin edes jotenkin varmistua etten kirjoittele väärälle henkilölle vaikka tosi kivasti olet vastaillut mutta tietysti se olisi kiva tietää varmasti että oletko tämä mies.
Laitan myös musalinkin jonka joko tunnistat tai et riippuen siitä oletko kyseinen henkilö ja toivoisin jos olet Hän, että laittaisit tunnisteeksi jonkin musiikkilinkin laittamastani ketjusta sinulle eräälle toiselle palstalle josta tämäkin kappale on.
Tämä palsta on niin masentava, kun lukee noita ilkeilykommentteja.
Älä vain koskaan luule että vastaisin sinulle ilkeästi vaikka jonku matkisikin kirjoitustapaani.
Siis tunnistatko tämän biisin? Laitoin tämän koska tämä ei ole niitä tavanomaisimpia netissä linkitettyjä biisejä.
http://www.youtube.com/watch?v=g5ZccXNTLd8&feature=related
en varmaankaan ole etsimäsi koska en ainakaan tänään ole vastaillu.joten en kiusallani rupea mitään biisejä laitaan. oli niin kaunis kplekkin vaik aika surullisen kuulonen;) ei millän pahal;) ja muillekkin kyseljöille ku näit oon joskus välil lukenu: et jos mukamas on tosissaan ni eikös aloittajan pitäis kertoo jtkin muutaki ku esim. yy? ookko tääl? eikä sen jota kyselään. tää vaan mun mielipide. kukin tavallaan;) jatkakaa;);)onnee vaan kaikil=)
kun kuulen ton kappaleen, en mä uskalla itseäni täällä kuvailla... :) Niinkun et varmaan sinäkään? Ja toi ylempi vastaus oli taas joltain ihan muulta henkilöltä, tykkää näköjään vastailla toisten puolesta!
se sulta edes mitään kysynyt, elätkö jossain maniassa?
toiset saa jotain kivoja kiksejä pelkästä toisten häirinnäst ja vittilust;) plelkii paskahousui ootte!
se mies jota olen kaipaillut, tai sitten et ole löytänyt sitä ketjua jonka olen laittanut. Siitä on kyllä jkv aikaa kun olen laittanut sen, eikä se ole tällä palstalla.
Jos nyt yleisesti kuvailee itseään, niin eihän siitä kukaan muu sinua voi tunnistaa. Jos laittaa pituuden, ruumiinrakenteen, hiusten värin ja kertoo ettei käytä silmälaseja tai käyttää. Ja että oletko tutustunut minuun, jos tuntisimme, esim. jossain viihteellä vai työn merkeissä tai jossain muualla. Mutta voi olla ettemme edes tunne toisiamme.
Tällainen 1x2-meininki täällä netissä vain turhauttaa...