Moniko heteronainen on harrastanut

seksiä naisen kanssa ainakin kerran elämänsä aikana, onko tästä tehty laajaa tutkimusta tai kyselytutkimusta? Jos joku tietää, laitathan linkin tänne.
3478
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

anteeksi että silti kysyn.

Onko laaja tutkimus eri asia kuin kyselytutkimus?

Entä miten erottelet heteronaiset ei-heteronaisista tutkimuksia varten?

Äänestä

miesten kaa jos olet mies tai naisten kaa jos olet nainen. Jos olet sekaantunut lapsiin tai eläimiin, lopeta se.

Äänestä

heteronaiset ei harrasta naisten kanssa sexiä.

Mutta jos Lesbo ottaa heteronaisen, paluuta ei ole entiseen.Hänestä tulee automaattisesti ihan lesboriippuvainen.

t. laajaalaisesti tutkimusta tehnyt ja kysellyt


www.yliopisto.fi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...... kirjoitti:

seksiä naisen kanssa ainakin kerran elämänsä aikana, onko tästä tehty laajaa tutkimusta tai kyselytutkimusta? Jos joku tietää, laitathan linkin tänne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu