N79 osoitekirjan nimet tuplana??

Eli mikä mättää? osoitekirjaan kun tallentaa nimen niin se näkyy tuplana, mutta jos toisen poistaa niin molemmat häviää???? apuuuuva?
2188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

voi valita käytetäänkö pääasialisea muistina sim korttia vai puhelimen omaa muistia,jos asetuksissa on valittuna molemmat niin nimet näkyy tuplana.

Äänestä
  • käytössä on vain puh. muisti

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


hihis kirjoitti:

Eli mikä mättää? osoitekirjaan kun tallentaa nimen niin se näkyy tuplana, mutta jos toisen poistaa niin molemmat häviää???? apuuuuva?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu