http://static.iltalehti.fi/urheilu/etujsievine3SP_ur.jpg
kamala minkä näkönen toi sivinen on. täys luuseri demari muutenkin.
http://www.iltalehti.fi/urheilu/2009073110015894_ur.shtml
kamala minkä näkönen toi sivinen on. täys luuseri demari muutenkin.
http://www.iltalehti.fi/urheilu/2009073110015894_ur.shtml
Vastaukset 17
Vanhimmat
Uimalla ei vaikuteta poskilihaksiin. Suosittelen Sieviselle kasvolihasten treenausta vaikka näyttelijöiden konstein. Peilin eteen ensin vääntämään vokaalit aasta ööhön kaikkia kasvolihaksia äärimmilleen venyttäen.
Varma konsti on lopettaa pullamössöjen ja makkaran mutustelu. Kasvisdieetille ilman olutta tai cocista!
Eikö tuo entinen urheilija kuntoile/juokse lainkaan? Uima-allas ainakin on veltostuttava, siltä näyttää.
Eipä enää tarvitse trimmata on saanut uuden ruottalaisen (nuoren) Missin patjakseen.
Marikin on niiiin onnellinen ja nauraa.
mieleen. Minkämaalaiset missit näillä arvostelijoilla on ? Siis kaveri on tehny sen ja nää ruikuttaa jotain pskaa. Kannattais varmaan ennemminkin ottaa oppia.
Mutta kuinka kauan nauraa???
Paljon on katkeruutta Seevisen perhedynastiassa;
isä Esau Seevinen jätti muijansa ja vaihtoi kahta kamalammän näköiseen flipperin pelaajaan
jaani- kloori- seevinen vaihtoi muijaa
kun eka muija ensin oli vuosikauden passanut suurta Uimasankaria
joka mennen tullen sai / sanonko mitä???
EN sano.
Susanna kyllä opiskeli pitkään toisella paikkakunnalla, kun pojat oli pieniä ja itsekin harmitteli, ettei ole kotona kuin viikonloput ja kehui, miten hyvin Jani hoitaa koko perheen pyörittämisen, arjen rutiinit ja muut.
Sulta tulee aina sama kommentti, jos joku rohkenee kirjoittaa asioista oikeilla nimillä - oletko Jaani-Kloori-Kallen sukua???
Onko se jokin meriitti että " saa" ruotsalaisen tyhmän blondin?
Ei se misseys mikkään arvotavara ole, vuodet ko taittuu niin missin hymy hyytyy ja tekköö monta, monta reissuu plastiikkikirurgin pakeille notta yli-leveä hymy säilyy eikä heltta roiku.
Ihan sama mistä " missi " on kotoisin, hänen tasoisiaan näkee harva se päivä ihan missä vain - ei se Janin meriittilistaa pidennä että sai narrattua nuoren missin...
vanha äijä on vanha äijä
Ihmetyttää, että urheilija päästää ittensä moiseen kuntoon heti uran lopetettuaan. Sillähän on jo iso mahakin, kohta on kuin joku mikko kivinen!!!!
Oikois ees hampaansa. Ne on kauheet!
Joo - tulee mieleen Transsylvaninan peto...
Sievisestä. Hankkikaa edes Sievisen nykykunto.
A´vot ko tottuus sattuu!
Mistä helvatasta sä muka tiedät, mikä kunto muilla on?
Seevisen Kloori-Jaanin kunto näkyy......
eli ????
Syönee ruottalaista surströmming kermalla höystettynä vaikkei kerma muutoin siihen kuulu??
Ahhhh surströmming!!
Ja joo, mun kunto on ehtaa tavaraa, maraton taittuu nips naps...
Melkein yhtä läskiposki kuin Janne Kataja.
Mutta ei nuo pojat mulle pärjää, 115.2kg...mutta nälkääkään ei ole nähty.
En ole minäkään mikään riisitautinen, täytyyhän ihmisessä olla sen verran kokoa että erottaa onko maha vai selkä kippeenä :D