Osaisko joku auttaa, tikun irroitus auttaa heti ja kone käynnistyy. Mistä johtuu ja mitä pitää tehdä???
Huawei E160E ESTÄÄ KONEEN KÄYNNISTYMISEN?
Janita86
3
599
Vastaukset
- ffffds
BIOSista USB-buuttaus pois päältä tai buuttijärjestyksessä kovalevyn jälkeen.
- Janita86
Hauskuus piilee siinä että tapahtuu satunnaisesti. Herrrmo menee...
- mikä lie vikana
Janita86 kirjoitti:
Hauskuus piilee siinä että tapahtuu satunnaisesti. Herrrmo menee...
Onko ongelmaa jos joku muu laita on kiinni usb-portissa kun käynnistät koneen? Jos on niin vika lienee usbiportissa/emolevyssä.
Jos taas ongelmaa on vain tuon usb-mokkutikun kanssa, niin vika voi ollakin tikussa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 841265
- 561211
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...321132- 571097
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39844Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.121729- 25655
- 12477
Eikös se mene niin että Jumala loi maailman ihmisille eikä päinvastoin
joten saatana yrittää vääristää ja jota nyt vouhotetaan??? https://keskustelu.kaksplus.fi/threads/bovaer-tutkimuksissa-89467Puuilo pittäis tulla Haapaveelle
Kaikki perskatti menee ylivieskaan ja ei Haapaveelle! Miksi ? Ylivieskaan on tullu monet liikkeet ja lissää tullee. Mitä38346