Mistä löytyisi rempantekijä

mökille

Siirtolapuutarhamökkimme (Helsingissä) kaipaisi pikaista kunnostusta. Pitäisi rakentaa ulkovarasto uusiksi, oikaista mökkiä yms. Työt voisi alkaa vaikka heti, mutta kun ei ole tekijää. Olisiko jollakulla kokemusta hyvistä remontintekijöistä? Ja onko turhan optimistinen ajatus että rempan saisi alkuun jo tänä syksynä?

1

698

    Vastaukset 1

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • rempasta

      http://kodinremontit.fi sivulle. Minä hain sitä kautta remonttiapua. Ilmoita paikkakunta minne haluat ja minkälaista apua tarvitset. Laita joku päivä mihin asti voi antaa tarjouksia. Saat aina sähköpostiisi ilmoituksen, kun joku on jättänyt tarjouksen ja voit samalla kysellä tarjouksen antajalta tietoja.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      253
      2115
    2. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      262
      1249
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      21
      1191
    4. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      41
      796
    5. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      125
      726
    6. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      236
      705
    7. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      225
      662
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      54
      510
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      38
      458
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      42
      442
    Aihe