Mikä olis hyvä sivu pelat netti pokerii
Mikä olis hyvä sivu pelat netti pokerii
5
453
Vastaukset
- ois tosi
hyvä mesta http://ads.expekt.com/affiliates/redirect.aspx?pid=39440&bid=1895
paljon hyvii tarjouksii ja kampanjoita sekä kivat bonukset- Man with the deck
Nettipokeri kannattaa ainakin minun mielestä aloittaa suurimmista ja tunnetuimmista pokerihuoneista. Hyvät bonukset, paljon turnauksia ja aina pelaajia pöydissä
http://www.internetpokeri.net/
Suurimmat pokerihuoneet ja jokainen toimii myös suomenkielellä joten nettipokerin aloittaminen ei ole hankalaa englantia taitamattomille. Pokerikoulut sun muut opasteet nettipokerin saloista löytyy kaikista.
- Puoliammattilainen
Olen varmaan vähän vanhempi kuin sinä ja puhun elämänkokemuksella. Älä pelaa. Really. Usko mua.
- paras sivusto
Parhaat bonukset ehdottomasti:
Saa niin ilmaisrahoja, talletusbonuksia, rakebackdiilejä jne. Varsinkin talletusbonuksissa rakeback on lähes poikkeuksetta yli 100% (mitä ei tarjoa mitkään muut vastaavat saitit). PSO tarjoaa isoimmat rahabonukset.
www.pokersource.com
Kannattaa vaan tarkka olla että noudattaa ohjeita. Muuten bonukset jää saamatta, mutta parempia diilejä ei löydy muualta.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joensuun kaupunki levittelee tonttitietoja Keskisuomalaiselle
Sähköposteja ja tonttitietoja levitellään mm. Pasi Koivumaalle172464Oletko nainen alkanut kammoamaan minua
Sinua ei näy eikä kuulu, ja ilmeisesti kiertelet tilanteita. Oletko huomannut, että olet vieläkin ajatuksissani luvattom671629Saako 60 v vielä töitä? Arto Nyberg puhuu suoraan elämästä ilman töitä
Arto Nyberg täyttää tänään 60 v. Onnea! Nyberg totuttiin näkemään suoran haastatteluohjelman kapteenina vuodesta toise1091549Tiesitkö tätä ex-miehistä? Noriko Salo jysäytti yllätyspaljastuksen
Noriko Salo ja ex-F1 kuski Mika Salo olivat naimisissa v. 1999-2022. Kirsi Salon ex-mies puolestaan on muusikko Sammy A71537Kuka? Riehui valtuuston kokouksessa tänään ?
Onko puolangan puolesta porukkaa. Vaikuttaa siltä. Sairasta.461404Huh, huh! Sofia Belorf ei ole itse pessyt hiuksiaan kolmeen vuoteen
Sofia Belorf elää ökyelämää Dubaissa. Sofian arjessa kulta, raha ja luksus ovat vahvasti läsnä. Luksuselämään tottuneell901365Toivoisitko Rakas vielä?
Haluaisitko vielä? Uskoisin osaavani näyttää sinulle, kuinka ainutlaatuinen nainen olet.681336Keskustelua kasteesta
You tubessa kaksi pappia keskustelivat kasteesta ja kritisoivat raamatullista uskovien kastetta. Toinen heistä yritti4001204Ihan pieni näkeminen vaan
👋 ja minä olisin valmis jo vaikka mihin sun kanssa. Nämä on näitä.. 🤫🫣😘💥311117En haluaisi kaiken kuihtuvan pois
ilman, että olemme voineet jutella rauhassa kasvotusten... Mutta mistä ihmeestä löydän sinut?521086