auttakaa vähän...

jos on syntynyt 23.10 onko silloin vaaka vai skorpioni??
2186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mulla oli ai´van sama ongelma, koska olen myös syntynyt samana päivänä kuin sinä :0)
Itse olen skorpioni, mutta käy tsekkaamassa sivuilta astrologiakeskus.com varma tieto. Edellyttää tosin, että tiedät tarkan syntymäaikasi :0)
Hieno syntymäpäivä...

Äänestä

Jos synyy merkkien vaihtumiskohdassa, vaikuttaa sillon molemmat merkit yhtä paljon, joten olet silloin sekoitus molempia. Tietenkin olet oikeasti virallisesti jompi kumpi merkki, mutta luonteenpiirteisiisi vaikuttaa molemmat merkit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaaka ?? kirjoitti:

jos on syntynyt 23.10 onko silloin vaaka vai skorpioni??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu