Paskaa saa halvalla

mies monelta alalta

kuis joku tollo tätä takavuosien huonointa ja ruminta peltirasiaa kaipaa.täytyy olla täysin asiantuntematon autoilun kehityksestä

7

2150

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sulle

      Kateellisten puheita

    • Vaz 2107

      Toisilla vaan täytyy olla noin huono maku, ei muuten voi moista ostosta ymmärtää;)

      • merkki...

        ...gay-auto.


      • rekka 78
        merkki... kirjoitti:

        ...gay-auto.

        olet varmaan joku toope, kun tommosia kehtaat kirjoittaa. Mene lääkäriin ennenkuin on liian myöhäistä.


    • juurikasvu huono on

      Ai vertaat 70luvun miniä ja uutta miniä keskenään? Aika idiootti vertailu ajatus. Esim vertaat saman aikakaudewn skodaa ja nyky skodaa keskenään? ei mitään eroa eihän.

      kauneutta tai sen puutetta et voi päättää sinä koeta edes se ymmärtää.

      Asiantuntemattoomuttesi on täydellinen autoilun kehityksessä sen ymmäräsit itsestäsi onnitelut ja kiitos.

      Paskaa saa todellakin halvalla kun lukee teskstiäsi.

      Mini on aika kova rassi määrätynlaiseen ajoon nämä turbo pelit.

      Ethän nt vertaa miniä sitten audin järeimpiin autoihin ethän ? audi muuten halkoo kansia ja eipä kestä muutenkaan nämä 70 luvun aaudit eli kaikki audit. Audin diesel on ääettömän laiska onko jotain 50hv? ja pitkä hehkutus että lähtee käyntiin jos lähtee. semmoisa on audit.

    • Bensaa suonissa

      ...hauskaa huumoria!

      Uusi Mini on todella hauska auto ja erittäin mukava ajaa. Kauneudesta voi jokainen olla ihan mitä mieltä tahansa. Jos joku etsii halpaa ja tilavaa autoa, ei kannata ajatellakaan hankkia Miniä. Se EI ole halpa EIKÄ tilava. Se on Mini! Teknisesti uusi Mini on huippulaite. Esimerkiksi virta-avaimeen taltioituu auton häiriökoodit. Huoltoon vietäessä luetaan mitä vikoja autossa on.Itsellä ei ole ollut Minissä vikoja eikä vikakoodeja. Ajettavuus on ihan toista luokkaa kuin joissakin muissa pienissä ja suuremmissakin autoissa. Alusta on rakennettu nykytiedon mukaan ja sen tuntee mutkissa ja suorilla.
      Mutta hauska lukea täältä tämmöisiä provojuttuja. Huumoria on oltava elämässä!

      • ekipeki

        mini on upea tuulahdas menneiltä ajoilta ja mitä onnistuneimpana teknisenäsaavutuksena. kuten myös jagge s-type. upeita brittejä!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Jens Ihlen (ex Kukka) poika todistaa oikeudessa

      10:49 "Välit ovat olemattomat" Minkälainen isäsi ja sinun välinen suhde on tällä hetkellä? "Minulla ei ole minkäännäkö
      Maailman menoa
      280
      10326
    2. K-kaupassa on mukava käydä, kun ei tarvitse katsella köyhiä

      vasemmistolaisia, joista monet myös varastavat. Mielellään maksaa vähän enemmän tuotteista K-kaupassa, jotka ovat paljon
      Maailman menoa
      245
      6006
    3. Suomeen ei kuulu ihmiset jotka ei halua kätellä toisia ihmisiä, koska tämä on vääräuskoinen

      Nainen joka ei halunnut kätellä Stubbia on selvästi ääripään muslimi, eli sitä sakkia josta niitä ongelmia koituu. Ulos
      Maailman menoa
      173
      5434
    4. PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT

      * * PS:n Purra teki -JÄTTI-VELAT - ! ja jätti MaksuHuolet -Kansan Maksettavaksi -! *
      Maailman menoa
      98
      5066
    5. Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen

      Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot
      Maailman menoa
      19
      3325
    6. Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"

      Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe
      Maailman menoa
      9
      2714
    7. Ootko sä nainen suuttunut

      jostain? Harmi jos tullut väärinkäsityksiä.
      Ikävä
      214
      2622
    8. Nainen, sanotaan että totuus tekee kipeää

      Ehkä mutta se voi olla myös se kaikkein kamalin asia kohdata. Kuplassa on turvallista, kun tietää vähemmän on helpompi.
      Ikävä
      17
      2444
    9. Menen nyt koisimaan

      Ja en ehkä palaa tänne. Asia on nyt loppuunkäsitelty ja totuus tuli ilmi
      Ikävä
      28
      2304
    10. Valtio lopettaa pienituloisten perheiden kylpylälomien tukemisen

      Pienituloiset suomalaiset ovat voineet vuosikymmenten ajan hakea tuettuja lomia terveydellisin, sosiaalisin ja taloudell
      Maailman menoa
      382
      2227
    Aihe