Niin voitas vaikka kävellä kesäisiä katuja ja käydä jossakin vaikka kahvilla/ teellä. Pääasia että voitaisiin vihdoinkin jutella, ihan kasvotusten. Se olisi meille molemmille erittäin hyvä juttu, kun vihdoin viimein voisi nähdä oikeasti toisen:)
Eikö niin?
Eikö niin?
Vastaukset 36
Vanhimmat
yhteystietojas niin menee aika hankalaks jos pitäs kristallipalloa käyttään...
kunpa vaan tietäisi kuka on ap.
sis multa tämä ylempi
naista vain miestä? minulla yks I mielessä ollut pitkään?
edes nimeä, muista tiedoista puhumattakaan, mutta onnea muille - edes:D
suunnittelinkin tässä, että otan sinuun yhteyttä...mutta onkohan minulla sinun yhteystietoja...hmmm...etsivä löytää...
ehkäpä sä löydät ainakin jotain yhteystietoja, i hope so!!!!!
Et joku sanelis mikä olis mulle hyvä juttu. Muuten aloittajan keskusteluyritys on hyvä juttu.
Musta se oli ihan hyvä teksti. Huolenpitoa ja kysymys loppuun.
Hellyyttävä.
ja sovittais se tapaaminen
nähdä etkä käyttänyt sitä joten unohda koko juttu.
mahiksia suhun. En ole se oikee.
niin siis oon vielki täysin ilman minkään laista keinoa (ellei kristallipalloa lasketa;)) ottaa suhun yhteyttä.. =P
haluaa tavata ,oletko ihan varma,täytyy sitten yrittää unohtaa.
vähenee kun sä et kerro enempää, tässä nyt olisi edes jonkinlainen mahis ,pitäisi vaan uskaltaa . siis sun ekakirjain on I ?
hyvä juttus* miehelle vain naiselle?? no turhaa kai näitä edes kyselee ...lähetä viesti niin mennään kaffeelle vaan ,,,mukava olis nähdä .
voisit lähettää viestin,tahtoisin niin tavata sinut ?
...juuri niin! Öitä!
minulla,jos vaan sattuisit olemaan JUURI SE MIES,jonka haluaisin tavata ja vihdoin jutella hänen kanssaan...t.I-nainen
eli pallo on kyllä sulla...
vastaan minkäänlaisia "palloja"!
tarkoittanut sitä niin konkreettisesti. Mitä sitten haluaisit?
helppoa...olet ainakin kerran aikaisemmin rapussani käynyt...rimpautat ovikelloa,minä keitän ne kahvit/teet,sitten voidaan lähteä vaikka sinne kävelylle ja kertoa toisillemme vuosien kuulumiset:)miltäs kuullostais?
... ihanalta. Paitsi - ei ole pokkaa tulla rimpauttamaan ovikelloasi. Sori.
Niinpä. Ei tarvis enää täällä jauhaa näitä juttuja.
että saisimme vihdoin jutella kasvotusten ja saisin nähdä sinut viimein ihan oikeesti!Voi kun tuo toteutuiskin joskus!Haluan edelleen uskoa,että tuo päivä vielä koittaa:)
voit pyytää ,mut etsitään joku rauhallisempi paikka kun kesäkatu ..ne pursuaa ihmisiä ,vaikka joku ankkalampi ..voi syöttää vaikka pullasorsia samalla . ? hö.
http://www.youtube.com/watch?v=JF99GzN5sww
olen aina tykännyt heitellä sorsille pullapaloja...ajattelen:kuinka murustelisimme samaa pullapalaa ja suuri lauma sorsia odottelisi vesi kielellä pullapaloja,jotka sitten heittelisimme niille;)Näyttäsin ensin sormella puseroasi ja sitten "tökkäisin" nenäsi alle;)en osaa oikein selittää,mutta näinhän sinä muutaman kerran onnistuit minulle tekemään...varmasti tekisin saman sinulle;)!Joko mennään?Luuri käteen ja 020202=>sieltä saat numeroni,nimen ehkä muistat?PS.minä voin tuoda pullat;)
ihan outoa porukkaa. Ei jaksa edes naurattaa tuollainen. Hmm hmmm..
ei tuon ed.ollutkaan tarkoitus ketään naurattaa;)
lammelle senkin ankka -milloin vain! :) ps. menen kyllä tänään isommalle lammelle. Ainiin ja minä en ole ap. muutes.
tämän iines-ankan ihan pyörryksiin ,joten mennään vaan :)
kunhan et ala nimittelmään sit sorsaksi jälkeenpäin ;)
Lähetä tekstari siihen numeroon joka sulla on varmaan tallella * näkemisiin/*
http://www.youtube.com/watch?v=CcbiZRMSLYc
ole mies! ;)
mitään ,ehkä täältä viellä se aku-ankka löytyy ;)
Tuo ei ole enää voimassa. En halua enää. Hän torjui minut jo.