miksi ikävää ei saa sammumaan

ei tässä ikävässä ole mitään järkeä.. :( miksi sitä miettii jotain ihmistä mitä ei todella pitäs...
5476
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sinut tuntemaan suloisia ,lämpöisiä ja ihania tunteita ?

Äänestä

niin... On vähän samaa vikaa. Tuntuu et elämänhalu on jossain kun on niin ikävä että ajattelee toista illalla viimeiseksi, aamulla ensimmäiseks ja koko päivän läpeensä. Mut aika parantaa toivottavasti :)

Äänestä

minulla aivan sama juttu!! Mitään järkeä ei tässäkään, eikä edes toivoakaan(vaikka luulottelen niin itselleni) ja Hän vain - mielessä aamuin, päivin, illoin ja öisin....Ei kai tälle mitään mahda!!

http://www.youtube.com/watch?v=nPE-IneZq38

Äänestä

niin eiköhän sammu.

Äänestä
  • pahaamieltä tuomaan. Sua ei ole ikävä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


silmissä paiste päivän.. kirjoitti:

ei tässä ikävässä ole mitään järkeä.. :( miksi sitä miettii jotain ihmistä mitä ei todella pitäs...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu