BB;n pellet

Mitä nää on.

Hennalle uus leuka, Hennalle silikonit, Niko kirjoittaa kirjan, muuttaa pois, ottaa poskeen, Antti myy auton... Vittu mitä nää on ??? Tyhjäpäitä , itsetunnottomia pellejä ja medialla aiheet lopussa kun ruokkivat näitä. Missä nää on 5 vuoden kuluttua...kukaan ei enää muista heitä, onneksi.
8386
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Kysyn vaan.......................

Äänestä
  • Äiti herättää ja vie kerhoon.

    Äänestä

Taka vasemme ja pitäs naaman kii!

Äänestä

Näin on. Myös Fingeroosit, Bergit, Tukiais -Takiais, Chat juontajat, Vanhasen hoidot jne. Kaiki lahjattomia pyrkyreitä, on niin ihanaa jos paikallisen Siwan kassalla joku mummo tunnistaa. MiTÄ NÄÄ OIKEESTI OSAA ? Missä nää on hyviä ?
Jos meritit rajottuu poskisolistista tissin näyttöön niin ,,,Ainut hyvä puoli on tosiaan se että hetki ja heidät on unohdettu.

Äänestä
  • voi unohtaa, vaikka haluais. Yks meuhkaa telkussa rahaa ihmisille ja jos avaa iltapäivälehden, niin sieltähän ne tupsahtaa esiin. Viimeinen toivo on naisilla Seiska tai Hymy. Vaatteet nurkkaan ja tussu paljaaksi uusien silikonien kera.

    Äänestä

  • onnettomia tuhnureita kirjoitti:

    voi unohtaa, vaikka haluais. Yks meuhkaa telkussa rahaa ihmisille ja jos avaa iltapäivälehden, niin sieltähän ne tupsahtaa esiin. Viimeinen toivo on naisilla Seiska tai Hymy. Vaatteet nurkkaan ja tussu paljaaksi uusien silikonien kera.

    Vanhanen ei muuta tee kuin on julkisuudessa sen uuden akan kanssa ja samaan aikaan isänmaa on pulassa, on siinä meillä retku.

    Äänestä

Älä viitti , kyllä on varmasti lahjakkaita ihmisiä nämä. Yksi ottaa poskeen ilman käsiä, toinen ottaa paidan pois leukaa nostaamatta ja näyttää tissit. Vittu mä alan juontajaksi ja elokuvat kiinnostaa...nää on niin lahjakkaita kavereita...lisää...

Äänestä

Ei tuolta julkkisten julkkikselta Nikolta ideat lopu. " Kirjoitetaan äidin kanssa yhdessä kirje maajussille Mäntsälään. Alkaa olee mun äitin kanssa, sit meis tehään tosi tv sarja kun ollaan kaikki töllöstä tuttuja". Vittu herää urpo tähän maailmaan !!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vittu. kirjoitti:

Mitä nää on.

Hennalle uus leuka, Hennalle silikonit, Niko kirjoittaa kirjan, muuttaa pois, ottaa poskeen, Antti myy auton... Vittu mitä nää on ??? Tyhjäpäitä , itsetunnottomia pellejä ja medialla aiheet lopussa kun ruokkivat näitä. Missä nää on 5 vuoden kuluttua...kukaan ei enää muista heitä, onneksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu