Honda CBR 125R hinta

Aika paljon on noussut hinta vm08 -> vm 09 :

http://www.brandt.fi/honda/mp/hinnasto.php?k_id=8

Ajamatonta ylivuotista 08 mallia saa täällä päin kumminkin ulos kaupasta 3.200 euroon. Eikös kyseessä ole väriä lukuunottamatta sama pyörä? Mistä mahtaa johtua tommonen noin tonnin nousu hinnassa ?
2450
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Saman verran ne nollakasitkin ovat maksaneet viime vuonna, nyt ne on vain menneen kauden malleja, josta johtuu tuo hinnanalennus. Täällä joutuu vielä nolakaseistakin täyden hinnan maksamaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikromani kirjoitti:

Aika paljon on noussut hinta vm08 -> vm 09 :

http://www.brandt.fi/honda/mp/hinnasto.php?k_id=8

Ajamatonta ylivuotista 08 mallia saa täällä päin kumminkin ulos kaupasta 3.200 euroon. Eikös kyseessä ole väriä lukuunottamatta sama pyörä? Mistä mahtaa johtua tommonen noin tonnin nousu hinnassa ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu