vesuunius

Tuolla alempana luin keskustelua siitä mitä oinaat oikeen näkee vesimiehissä. Oinaat ovat tunnetusti ärhäkkäitä mutta osaavat rakastaa tulisesti. Mutta mitä ihmettä oinaat näkevät veskarissa?Eikö vesurit oo liian laimeita oinaiden makuun?
1131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastakohdat viehattaa ja taydentaa......sita paitsi tuli tarvitse ilmaa (Vesuri on ILMAmerkki) ja ilma tarvitsee tulta. Ne hengittavat toisistaan.:)
Sita paitsi Oinas hakee naisessaan PERSOONAA ja Vesimies(nainen) on PERSOONALLINEN.
Puhun nyt mies-Oinaskokemuksesta, koska seurustelen sellaisen kanssa.:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pölpöti kirjoitti:

Tuolla alempana luin keskustelua siitä mitä oinaat oikeen näkee vesimiehissä. Oinaat ovat tunnetusti ärhäkkäitä mutta osaavat rakastaa tulisesti. Mutta mitä ihmettä oinaat näkevät veskarissa?Eikö vesurit oo liian laimeita oinaiden makuun?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu