Todellista tuunausta

http://www.anti-rice.com/


Kuvagalleria toimii jostain kuudennesta alkaen. Mielestäni aivan naurettavia viritelmiä jokaikinen, ja tälläisten väsääjät pitäisi kivittää: http://www.anti-rice.com/rice8/whale-tail-911.jpg En o pahemmin pilattua 911ää nähny.

Onneks pahimmat spoikat noista on kielletty suomessa.
4908
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

aivan.. en oo aikoihin nähny mitään rumempaa autoo...

Äänestä

ajella tuollaisilla. Ainoa kriteeri on varmaan ettei toista samanlaista saa olla. Sääli hyviä autoja.

Äänestä

Aika hassua, että tuo sivu on nimetty erityisesti kiina-autojen vastaiseksi, vaikka seassa on paljon jenkkiautojakin. Kyllä huonon maun omaavia harrastajia on ollut koko maailman sivu kaikkien merkkien parissa. Ei noita mauttomuuksia voi pelkkiin japsiautoihin liittää.

Äänestä
  • Sivujen tekijä on selvästi jenkkipuristi, eikä voi sietää tunattuja jenkkejäkään. Helppo ymmärtää näkökulma kun katsoo "friends cars"kohtaa. 750 heppaisen jenkin ratin takaa ylituunattu honda accord näyttää taatusti tod. typerältä. Se kyllä näyttää typerältä avaruudestakin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SEK kirjoitti:

http://www.anti-rice.com/


Kuvagalleria toimii jostain kuudennesta alkaen. Mielestäni aivan naurettavia viritelmiä jokaikinen, ja tälläisten väsääjät pitäisi kivittää: http://www.anti-rice.com/rice8/whale-tail-911.jpg En o pahemmin pilattua 911ää nähny.

Onneks pahimmat spoikat noista on kielletty suomessa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu