onko kenelläkään kokemusta kun nenä vuotaa aamulla herätessä ihan tolkuttomasti?? yöllä eikä päivällä ole mitään oireita. heti herätessä nenästä valuu kirkasta eritettä..
olisiko esim.pölyallergiaa? millähän asiaa voisi helpottaa? hermot menee itsellä kun aamuisin menee sen pari tuntia ennenkuin "tokenee" ja voi päivän askareet alkaa.
kiitos jo etukäteen!
mistä johtuu??
jonna124
1
246
Vastaukset
- vuotees!
Kaikki petivaatteet paljoja myöten vaihtoon. Osta kunnollisia uusia, sellaisia joissa on pölypunkkisuojaus. Pese kaikki lakanat yms. vähintään 60 asteessa, aina. Huolehdi vuoteen tuuletuksesta aamulla, älä petaa sitä ennen kuin yön hiet ovat kuivuneet petivaatteista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 377292
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka533652Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu463524- 623278
- 512954
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod342789Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/482691Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint292458IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk1831792- 471531