Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

naisille...

Onko jollain muulla ongelmana se ettei kostu ollenkaa? Mulla kyl tekee mieli mut miks en kostu ja mitähän miehet siitä ajattelee??
2227
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

No tuttua on, niiltä ajoilta kun käytin hormonaalista ehkäisyä. Joskus sen kerran, kun sattui haluttamaan, (ehkäisy vaikutti mulla myös halujen vähenemiseen)
niin pimppa pysyi kuitenkin kuivana kuin sahara.
Onneksi oli ymmärtäväinen mies ja vaki suhde, mutta pirullistahan tuo oli, myönnetään.
Kun lopetin hormonaalisen ehkäisyn, niin vaiva poistui, nykyään kostun normaalisti.
Mitä ehkäisyä käytät? Voi johtua vaikka siitä.

Äänestä

Vika oli ehkäisypillereissä,poikaystäväni alkoi välttelemään seksiä ja oli tympääntynen oloinen.

Keskustelimme asiasta koska oletin että poikaystäväni luulee että en halua häntä enää,haettiin ensihätään liukkaria ja nyt kaikki hyvin mutta ehkäisy muuttuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kysymys.... kirjoitti:

Onko jollain muulla ongelmana se ettei kostu ollenkaa? Mulla kyl tekee mieli mut miks en kostu ja mitähän miehet siitä ajattelee??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu