mitä yökerhoja on katumalla?
mitä yökerhoja on katumalla?
katumalla?
9490
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Satoja pienempiä yh kerhoja,yleensä pieniä kaksioita,ja kaksi suurempaa yökermakerhoa,toinen siinä grillin vieressä pusikossa,toinen siellä toisessa päässä kutemaa,molemmista hyvät kulkuyhteydet yh-kerhoihin.Valitettavasti taso ei ole ihan hotelli kämpin luokkaa kyseisissä paikoissa,mutta osassa kerhoista voi myös olla sateella.
onko sisäänpääsymaksu kallis?
paljon drinkit maksaa?
ainakin on,Katumantien grillin vieressä.
millasta musiikkia siellä kuusipaaris on?
Kaikkiin katuman terasseille ja baareihin ja kermaiseen yökerhoon on ilmainen sisäänpääsy,kannattaa kokeilla katumantien kävelykatua ja kaikkia niitä kauppoja ja baareja ja erittäin iloista seurakuntaa!!
kaunein rantaboulevard.vain purjeveneet puuttuu rannasta.
Hei,mulla on mätä puuvene katumanrannassa,jäi sinne kun ite lähin sieltä pois.Ikävä sitä pitkää katua kun kaikki kävelee kankkusessa vastaan.Ja se yh-lauma,olo on kun ibizalla mutta ei sinnepäinkään.Kaupat ja kaikki karusellit lähiössä,luxus aluetta sanoisin.Varakasta porukkaa,ei aamuisin ääniä kun kukaan ei lähde töihin,suoraan lähiön alkomahooli liikkeisiin ja iltasella sädehtivälle kadulle!
Lähiö. Jos ei lasketa upeata luontoa. Metsää, kallio rantoja ja hyviä lenkkipolkuja.
Ihan täysin maineensa vanki. Jokapaikasta löytyy omat porukkansa. Mutta ei kannatata koko aluetta haukkua, jos vaan osa siitä on mätä. Kyllä niitä erilaisia ihmisiä löytyy ihan joka puolelta kaupunkia.
on hän.