Ahdisti kovin

mutta sitten otin 10mg Diapamia ja johan helpotti. Nyt voi huoletta mennä nukkumaan. Kyllä ne lääkkeet kummasti auttaa, vaikka toiset muuta väittää.
169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

auttavat, mutta siksipä sitä ei helposti lääkäreiltä saakaan!
Lääkärit tykkäävät määrätä pahempia lääkkeitä, mitä sopii ihmetellä?
Näistä aivan erityyppisistä lääkkeistä on ollut kysymys ja varoitettu, sellaisista joista oikeasti on vaaraa ja haittaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Unikarvainen kirjoitti:

mutta sitten otin 10mg Diapamia ja johan helpotti. Nyt voi huoletta mennä nukkumaan. Kyllä ne lääkkeet kummasti auttaa, vaikka toiset muuta väittää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu