keskellä näyttöä Test Msg ???

läppärin näyttöön on ilmestynyt mustalla pohjalla vihreä teksti "Test Msg" . millä ihmeellä saan sen pois. se liittyy jotenkin johonki ATI juttuun.

eli näytössä on musta vaakapalkki 1x6 cm jossa on kyseinen teksti. siinä se aina päällimmäisenä on teen mitä tahansa, ei liiku mihinkään.
4240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kukaan ei ilmeisesti tiedä tähän vastausta, itselläni tänään ilmestyi sama ongelma.

Äänestä
  • Miksi nostit ikivanhan kysymyksen esiin? Ei meitä muinaishistoria kiinnosta.

    Äänestä

  • Mhik8u kirjoitti:

    Miksi nostit ikivanhan kysymyksen esiin? Ei meitä muinaishistoria kiinnosta.

    Voin kuvitella kuinka hölmö ihminen siellä kirjoittelee, et pysty puhuu muiden puolesta. Joku tarvii jeesii ja sä soitat suutas, susta varmaan pidetään :)

    Äänestä

Klikkaa sitä, joku on lähettänyt sulle tekstiviestin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ässätär kirjoitti:

läppärin näyttöön on ilmestynyt mustalla pohjalla vihreä teksti "Test Msg" . millä ihmeellä saan sen pois. se liittyy jotenkin johonki ATI juttuun.

eli näytössä on musta vaakapalkki 1x6 cm jossa on kyseinen teksti. siinä se aina päällimmäisenä on teen mitä tahansa, ei liiku mihinkään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu