Mullon nälkä.

mulle jotain hyvää syötävää joskus??
mitä? jos istuttaisiin ulkona ja mä heiluttelisin
varpaitani ja höpisisin sulle ja sä grillaisit=)?
Toisin vaikka punkkua;)
Tai mitä sä nyt haluisitkin?
3146
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Käske ukkos grillata sulle

Äänestä
  • no mä meen nyt tekeen sitten leipää.
    heips.

    Äänestä

  • ei se syötä.. kirjoitti:

    no mä meen nyt tekeen sitten leipää.
    heips.

    Kerro terveisiä ukolles

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


laittasiksä kirjoitti:

mulle jotain hyvää syötävää joskus??
mitä? jos istuttaisiin ulkona ja mä heiluttelisin
varpaitani ja höpisisin sulle ja sä grillaisit=)?
Toisin vaikka punkkua;)
Tai mitä sä nyt haluisitkin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu