En oletakaan

mulle viestejä mies, mutta annan neuvon:
Jos minulle laitat viestiä, laita se puhelimeeni.
Näin ollen vältyt siltä, että sata akkaa vastaa viesteihisi.
(Nyt vitt...lin, aiheettomastiko??) Miten on??
4275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

haluaa sen sata vastausta. Miksi et itse käytä kännykkää? Tykkäät kun sata akkaa leikkii miestä ja vastaa viesteihisi?

Äänestä

aika haaska !!

Äänestä

ymmärrä konsteksianne?"

Äänestä

tähän, että;

Ajattelin pari päivää sitten kirjoittaa tänne näin;Että
Nainen, kumpaan sinä luotat enemmän; Siihen yhteen mieheen, vai sataan naiseen?
Mutta en sitten kirjoittanut koska mitä sillä on oikeastaan edes väliä......täällä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että laittaisit kirjoitti:

mulle viestejä mies, mutta annan neuvon:
Jos minulle laitat viestiä, laita se puhelimeeni.
Näin ollen vältyt siltä, että sata akkaa vastaa viesteihisi.
(Nyt vitt...lin, aiheettomastiko??) Miten on??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu