mää tein tämmöse räpin, kirjotin huviksee koska halusin kokeilla onnistuuko tää multa :D en oo ikinä koittanu laulaa mut kiinnostaa tää räppi. älkää feidatko kovi pahasti meikää ku tää oli eka mun kirjottama. tää on tahallaan kirjotettu hyökkäävästi,itserakkaasti ja leijasti ku kirjotin pyyhkimättä koko tekstin ja vitun nopeesti ku vein mielessä freestylea battlessa.
Jote jätä kommentii tai tulee ongelmii : D
------------------------------------------
jos oisin klanari leikkaisin sun pääs irti saatanan nilkki ja siihe tarkotukseen hakisin vasaran ja sirpin
oot muka räpp ku allas on cadillac mut oot paskana tän setin jälkee niinku mun aamiainen saatanan satiainen
et osaa mitää , oot muka feimi mut tän jälkee heität vaa veivit pahan sopan keitit ku mun kanssa leikit
älä ala mulle pätee äläkä koetakkaan tehä niinku mä teen sun ego tippuu ku se valuis alas mäkee
sillä mä oon itteänikin kovempi joten sun ois ehkä somempi pienentää volyymii toi on nii noloo siis
varmaa isälleski huuat ''anna mulle moloo pliis''
sä oot mulle yks vitun läppä niinku oikeesti osaisit muka räppää hei jätkää tos on ovi mene siitä ulos ja sulje se
perääs muuten näytän miten se käy vedän sut korvist ja nenäst pihalle ja takasi jotta opit varmastii.
teen mitä lystää teet mitä osaat mua ei kiinnosta yhtään heität paskaa settii ja irc galleriasta naista joudut ettii
turhaa mulle pauhaat sun äänes kuulostaa ku radiossa sois rikkinäinen nauha mä jätän sut rauhaan vasta ku joudut hautaa
ja hautas päälä tanssin ja tausta musiikkina soi Dizzy deejays nyt riitti hei mä näytän sulle et mun riimit koskaa lopu ei
yrität tehä sopuu mut ei susta hyvää kukaan koskaa puhunu ei pelkkää homo huhuu hei.
meikän skeidaa kukaan ei feidaa paitsi sä ja sun naapuris heila, tiukkaa tempoo sen nimiki jo kertoo
haiset ja sun aattet on paskaiset ku viemäri putki , turhaa hutkit tykitän sua mahaa , naama eelä soraa , käsitä jo
että ei kukaa sun biiseilles joraa, ne vaa sanoo ''no jaa''
oot ehkä iso mies mutta et oo kauoo ku lompakkoni alleni tallon , vingutan visaa vingutan ku mul ois joku kiire
vingutan kisaa ja tuhlaan liikaa ja sä istut kotona ja haiset viinalt.
oot yhtä aito hoppari ku rehellinen ostosteeveen jobbari , oot pelkkä rotta siis mut seki sua varmaa naamaa mottaisi
pysy kaukana oon allerginen luusereille hei torvi, sehän on jugee eikä milkki mä tsennaan sust ainaki tuhat blondi-vitsii.
sä oot täys uuno koko äijä hei camoon eikö sulla leikkaa vieläkää heitin sulle hiekkat silmii sä linnan siitä rakensit
mä lähen menee toi äijä on täys kaheli.
freestyle settiä lonkalta.
mc-tempo
0
504
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1563352Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582667Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492584- 1332487
- 241903
- 241721
- 301636
- 1741590
- 381293