Jestas. Kylläpäs on valoisa ja selkeä tulossa oleva uudistus näille saiteille. Oon parhaillaan tutustumassa tähän kokeiluversioon (Beta-versio) ja kirjoitan siis täältä käsin. Kehuin palautteessani tämän uudistuksen enkä suinkaan läppäripalkinnon toivossa, vaan ihan kunnian ja omantunnon kautta.
Mitäs te muut palstojen uudesta ilmeestä tykkäätte? Kai te käytte kokeilemassa ja tulette kanssain läppärin omistuksesta kisailemaan.
Mitäs te muut palstojen uudesta ilmeestä tykkäätte? Kai te käytte kokeilemassa ja tulette kanssain läppärin omistuksesta kisailemaan.
Vastaukset 17
Vanhimmat
pääseekö siinä näistä riita pukareista eroon?
Nii että kattelehan siellä suomi24:n etusivulla jossain, kun pyydetään kokeilemaan sitä uutta. Ja pelkästään hyvähän on se, että meille kalkkiksille uutta ilmettä pukataan, pysyy aiwot wirkeenä!
Täällä se uusi-ilmeinen saitti:
http://beta.suomi24.fi/
Eiköstä olekin hyvä, fonttikokokin säädettävissä.
sisältöä tärkeämpää, loppujen lopuksi?
Niin tai näin, pian tulee tutuksi.
paskaa eri paketissa.
Ilmankos ei kukaan ehdi kirjotuksia valvoa kun pitää aina olla muklaamassa .
Sinnuu väsyttää? Petiin pötkölleen nyt!
oikeessa oli tämä kirjotus.
En huomannut mitään. Menin antamaasi osoitteeseen innokkaana.
Hoksottimissani on varmaan vikaa, koska jouduin takaisin 70 palstalle tuosta vaan.
Vai olenko nyt jollakin uudistetulla sivustolla?
Ei wanha ymmärrä, ei.
päädyin myös ma.
Kas tuossa 70 alhaalla
http://beta.keskustelu.suomi24.fi/debate/4004
Miten minä en huomannut? Äsken se kyllä pelasi ja lausuin jopa painavan sananikin kadonneesta aluksesta.
Pidättäydyn vielä arvostelemasta uudistusta. Katsotaan nyt.
löytyy jo tuolta alapuolelta. Siellä myös oikealinkki.
Minä laitoin aloituksen -mitä mieltä- nim. uudesta ja pistin linkinkin uudelle 70 sivulle. Yksi vain kommentoi ja sitten taas uusi aloitus samasta.
Missäs hoksnokat on? ;-)
Kyllä sen hoksasin
ja sieltä oikean linkin kopsasin.
Kiitos!
ja sen ensin meinasin esiin nostaa.
Mutta kun Makriina kysyi niin siihen sitten vastauksen liitin
ja sua näin kiitin.
Vastasin aamulla ylläpidon omaan avaukseen, eipä ole enää koko avausta :-((
On kyllä mahdotonta tietää kirjoituksen sisältöä, jos ketjussa on näkyvillä otsikko "Mitä mieltä" ja kirjoittajana "uudesta". Voisihan tuollaisen otsikon alta löytyä vaikka mitä tiedustelua vaikka mistä uudesta, ei nyt tarttis hoksottimia täällä päässä epäillä.
Että niinku silleen tästä assiista :)
Kappalejaon puutteesta valitettu. Kappalejaot ovat poissa kaikista vanhoistakin kirjoituksista. Tilaako säästetään?