juu olis sellasta et joskus kun irrottaa kaasusta kuuluu pieni suhahdus.mistä vois johtua.en oo osannu paikallistaa?
fzr ampuu?
3
412
Vastaukset
- tekee
Itselläni ainakin exup vaijeri vähän jumii, ja epäilen exupin pienen viiveen aiheuttavan suhahduksen kaasua löysätessä.
- Apua tarvitseva
Mulla siis sama juttu. Kun irrottaa kaaususta niin kuuluu pieni suhahdus about tankin alta? Eli siis mahdollisesti exup vaijeri vai venttiili? Olen aloittelija näiden prätkien kanssa. Mutta omistan siis moto guzzi bellagion 940 vm.07.
Kiitos mahdollisista vastauksista. - Apua tarvitseva
Mulla siis nyt sama juttu. Kun irrottaa kaaususta niin kuuluu pieni suhahdus about tankin alta? Eli siis mahdollisesti exup vaijeri vai venttiili? Olen aloittelija näiden prätkien kanssa. Mutta omistan siis moto guzzi bellagion 940 vm.07.
Kiitos mahdollisista vastauksista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 424410
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1444152- 643786
- 1213740
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans413600Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe763429- 953002
- 542865
- 252676
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p142384