Moikka,
mitä mieltä olette esim. eximian itseopiskelumateriaaleista? Oliko hintansa arvoinen?
mitä mieltä olette esim. eximian itseopiskelumateriaaleista? Oliko hintansa arvoinen?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Eximian materiaalista en tiedä, mutta valmennuskeskuksen lääkiksen materiaali on ainakin tähän asti osoittautunut hyväksi, ehkä hieman liikaa lukion kertausta - varsinkin tulevan kevään abille.
Kehuvat kyllä eximian pakettiakin :)
Mä olin viime vuonna Eximian biologian valmennuskurssilla ja siis sain ne itseopiskelumatskut kans. Ovat kyllä mielestäni hyvät, paljon tietoa :)
Ite tilasin eximian lääkisvalmennusmateriaalit, jotka ei todellakaan ollu kovin hintansa arvoiset... Vähän "oikeita" tehtäviä ja teoriatiivistelmät oli aika huonoja... Mutta riippuu luultavasti minkä alan materiaaleja on tilaamassa. :)
Viime vuonna tilasin Eximian kasvatustieteen materiaalin ja se oli kyllä aika huono. Osaan itsekin tehdä kirjoista tiivistelmät ja alleviivaukset. En suosittelisi kenellekään Eximiaa, hinta kallis ja laatu jostain... Mainonta niillä on kyllä ihan ok mutta se ei auta kokeessa eli paljon melua tyhjästä.
Jos vielä oot tilaamassa materiaalia niin harkitse Huippuvalmennusta. Olen itse niiden kurssilla mukana ja en voi muuta kuin kehua!
Paljon parempi kuin odotin!