Vilniemen uudet tontit

Vilniemelle nähtävästi tulee uusia tontteja myyntiin. Aikamoinen hinta kun vertaa nyt myynnissä oleviin. Ovatkohan kuinkakin suosittuja?
4678
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

no joo on niinki suosittuja et sinne on muodostunu semmonen lähiöhelvetti missä räystäät raapii toisiaan!!! ei kiitos minulle...tietysti mistä tykkää!!!

Äänestä
  • samaa mieltä. Mitä järkee rakentaa talo tontille johon se just ja just mahtuu...rivarin saa halvemmalla ja omaa pihaa yhtä paljon..

    Äänestä

En ottais tonttia vaikka saisin!! Rampsan naapurista ehkä!!

Äänestä
  • saadaan olla rauhassa tuulipukukansalta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lktd kirjoitti:

Vilniemelle nähtävästi tulee uusia tontteja myyntiin. Aikamoinen hinta kun vertaa nyt myynnissä oleviin. Ovatkohan kuinkakin suosittuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu