unohtakaa babylonin apu.

luontopuolellamme.

Olen 28-vuotias mies ja olen kärsinyt pahasta allergiasta koko elämäni. lapsena jos aivastinkin niin äitini syötti minulle vähintään joka kuukausi antibiootti kuurin. Äiti vain koitti olla hyvä äiti. Naiset ovat yleensä tunnollisia.
uskoisin että antibiootit ovat ainakin osasyy todella hankalaan allergiaani.

Lapsena myös kehitykseni jäi jälkeen ja tuloksena on juuri tälläinen nykyajan notkoselkäinen nahjus joka on kemikaaleista ja myrkyistä tehty.

Noh nykyään tiedetään että antibiootit altistavat autoimmuuni sairauksille vaikkakin lääketiedekunta on tämän pakon edessä joutunut myöntämään(lääketehtaiden mammonien lakeilijat, kätyri bisnes lääkärit heidän vanavedessään). selkärangattomat.

Mennäänpä nyt hyvään uutiseen. Kerron mikä auttoi minut yli taudista. Kävin lääkärillä monia vuosia ja minulle tyrkytettiin kemiallisia allergia lääkkeitä joista ei ollut mitään apua.

Oireet olivat niin pahat että ne vaikuttivat moneen asiaan elämässäni. sosiaalisiin suhteisiin ja työntekoon. Asiasta tuli hyvin skitsofreeninen olo koska lääkärit tyrkyttivät masennusdiagnoosia koska kerroin heille etteivät heidän nappinsa toimi. Kunnes tarpeeksi kärsittyäni lopetin lääkärillä käynnit ja rupesin etsimään itse parannusta. Vain tarpeeksi kärsittyään ihminen voi todella haluta muutosta.

Löytöni oli NOKKONEN, suomen luonnossa kasvava ravinto ja lääkekasvi jota on käytetty tuhansia vuosia vaivaan kuin vaivaan. Sen teho todella yllätti! Jos olette oikeasti epätoivoisia ja avun tarpeessa kun minä. Ja saaneet tarpeeksi suosittelen hakemaan kasvista tietoa internetistä.
Kaiken lisäksi se ei maksa teille mitään.

Jumala loi kasvit ihmisen ravinnoksi ja lääkkeiksi.

Ihminen loi kemikaalit jotka tekevät ihmiset sairaiksi jotta sairastuttuaan ihmiset voivat mennä lääkäriin ja ostaa kemikaalia kalliiseen hintaan joka vie toisen kemikaalin aiheuttaman sairauden oireet pois mutta ei paranna itse sairautta.

Ymmärrättekö ihmiset että lääketeollisuus on maailman isoin bisnes. ruokateollisuus myrkyttää teitä jotta lääketeollisuus voisi tarjota teille ratkaisua vaivaanne yleensä rahaa vastaan. Näiden suuryritysten osakkeen omistajat omistavat yleensä ristiin näiden alojen osakkeita joten mikä on enää epäselvää?

Mitä vallanpitäjät ja rikkaat vähiten haluavat?

He eivät todellakaan halua että sinä ottaisit vastuun itsestäsi ja lähimmäisistäsi. Varsinkaan terveydestäsi Koska niin kauan kun joudut menemään hattu kourassa kerjäämään heiltä apu olet heidän armoilla. Itsenäinen ajattelu ja vastuuntuonto ovat asioita joita he eivät halua sinun omaksuvan. Siihen tämä "hyvinvointi valtio" perustuu. Holhoukseen ja hyysäkseen. Kun he päättävät puolestasi mikä on sinulle parasta olet heidän hallinassa. Ja MITEN sinä kouluja käymätön voisit edes tietää mikä on sinulle parasta!Ainoastaan jonkun diplomin tai tittelin omaava voi auttaa.Näin meidät on ohjelmoitu ajattelemaan.

Olemme fyysisesti vapaita mutta henkisesti meidät on aivopesty ottamaan tieto ja apu vastaan vain tietyiltä auktoriteeteilta. Toisilta vanhemmiltamme. ISOVELI


Minun piti alun perin kirjoittaa vain nokkosen terveysvaikutuksista mutta nehän löytää googlesta. Toivon sydämmeni pohjasta että ne toimii sinulla yhtä hyvin kuin minulla. Voin kirjoittaa vain omista kokemuksistani. En tiedä missä oisin ilman sen tarjoamaan pelastusta.

tarkoitus oli laittaa hyvä kiertämään.

1

521

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • disgyal

      Täyttä asiaa alusta loppuun! Arvostukseni.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saako kantaa asetta

      Voiko olla koskaan kotelossa lonkalla ase.. Siis ei mikään luvaton ase. Johon on luvat. Esim luottamustoimessa, tai kaup
      Ähtäri
      67
      6060
    2. Mies mitä ajattelet naisista?

      Kerro mitä ajatuksia nousee. Mitä naiset sinulle merkitsee? Sana on vapaa.
      Ikävä
      134
      4294
    3. Järkyttävä tieto Purrasta

      Purra tapasi nykyisen miehensä täällä. Suomi24:ssä! Tulipa likainen olo. Nyt loppuu tämä roikkuminen tällä palstalla.
      Maailman menoa
      106
      2037
    4. Rakastan sua

      Tiedäthän sen ❤️😢
      Ikävä
      63
      1485
    5. 54
      1205
    6. Toinen toista

      Hyvää sunnuntai huomenta susi rinssiltä 🤴🏼☕❄️⚜️❤️
      Ikävä
      261
      1147
    7. Mikseivät toimittajat vaadi Orpoa vastuuseen lupauksistaan

      Missä ne 100.000 uutta työpaikkaa muka ovat? Eivät yhtään missään. Näin sitä Suomessa voi puhua ja luvata mitä sattuu. E
      Maailman menoa
      128
      1027
    8. Ajattele, miten häviävän pieni

      todennäköisyys on sille, että kaksi tiettyä ihmistä yli viidestä miljoonasta sattuvat tulemaan samalle palstalle ikävöim
      Ikävä
      49
      856
    9. Aavistan tai oikeastaan

      tiedän, että olet hulluna minuun. Mutta ilman kommunikointia, tällaisenaan tilanne ja kaikki draama ovat mun näkökulmast
      Ikävä
      31
      783
    10. Pieni vinkki miehelle

      Jos haluat, että tapahtuu jotain edistystä, niin kannattaa suoda ajatus sille, että miltä toimintasi näyttää mulle päin.
      Ikävä
      39
      765
    Aihe