Niinku motoristit ja teiden tukot (caravaanari) moikkaa toisiaan niinku siististi ku ne tuloo vastakkain eri suunnista.
Tossa mitä äsken kirjoitin niinku ne motoristit moikkaa toisiaan eli motoristi ja motoristi moikkaa kun tulevat eri suunnista vastakkain , ei motoristi ja teiden tukko ja sama juttu niinku teiden tukko ja caravaanari tulee vastakkain eri suunnista.
Musta olis kans siistii jos niinku meki moikattaisi toisiamme kun tullaan eri suunnista niinku vastakkain.
Niinku Me Ferrareilla ajelevat mutta emme ole teiden tukkoja eh eh eh lohkasin vähän niinku vitsin. Totanoin olis vaan meinaan ihan ylevää jos Me Ferrareilla ajelevat kans moikkais kun tultas eri suunnista vastakkain , tiellä ja miksei vaikka parkki paikoillakin ja jos toinen seisoo tai siis istuu Ferrarissaan vaikkapa liikennevaloissa.
Olis se vaan hienoa ja siistii yhtäaikaa,mitäs tykkäisitte te muut Ferrareilla ajelijat alotetaanko nyt tämmönen juttu?
Nyt täytyy mennä tarkastamaan tietokoneelta onko pörssikurssit sanu singnaalia. Tällä koneella ei voi semmosia kattoa kun tämä kone on atk asiantuntijan mukaan semmonen läppäri eli skeidari kone jolla ei niinku tehdä töitä.
Mä meen nyt aamu kahville ja otan ne keltaisetkin pillerit mitä on kaapissa. Hauskaa jatkoa Me Ferrareiden omistajat ja muut haistakaa köyhät paska.
terveisin suomen Ferrarikerhon perustajaja jäsen ja presidentti ja kuningas ja digtaattori ja elävä ja kuollut kunniajäsen legenda ja kylähullun parempi ilmentymä.
Ei mulla muuta.
Moikkaaminen
Ferraristi
5
1196
Vastaukset
- saabisti...
Ajelen saabilla ja aina kun vastaan tulee saabi on mulla kul...käsi pystyssä.
- Ladanmies22
Me Ladamiehet moikkaillaan myös
- niinku
Niinku niinku niinku
- Niinku ferrari
kun satutaan nokakkain tuolla niinku tiellä kun meillä on niinku saman firman niinku vehkeet ku mulla on niinku fiiatti.
- L&T
No mikä ettei. Moikkaileehan loka-auton kuskitkin toisilleen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Petteri Orpo on satusetä
Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi422998SDP pelastaa uppoavan Suomen
2027 kun SDP voittaa ylivoimaisesti vaalit alkaa Suomen uusi raju syöksy kohti täystyöllisyyttä ja turvallisempaa yhteis1742984Kauppalehti - Törkeä skandaali paljastui: Espanja käytti EU-rahoja ihan muuhun kuin piti
Espanja on käyttänyt miljardeja euroja EU:n elpymisavustuksia eläkkeisiin ja sosiaalimenoihin – ja pyytää lisää. Espanj872906- 1282290
Jopa Espanjassa talous kasvaa, Purra vain irvistelee
Huomaa kuinka Purra on Suomen historian huonoin miniseteri, joka ei ole saanut aikaiseksi kuin tuhoa, Siis jopa vasemmis2012105Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta
Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä151963Tsemii Pete ja Linda! Tässä tärkeät kellonajat Euroviisut-viikon ohjelmista tv:ssä!
Euroviisut järjestetään Wienissä Itävallassa 12.-16. toukokuuta. Tsemii Pete ja Linda kisaan! Vetäkää Suomelle voitto Li351707Raiskaukset loppumaan?
Onko kenelläkään tiedossaan tuloksellisia keinoja saada väkisinmakaaminen loppumaan tai edes vähenemään? Lainsäädännön3931612Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle
Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi501579- 871061