BMW:n! Olenko nyt siis euroopan omistaja niinkuin muutkin bemeilla ajavat? Vain asiallisia vastauksia kiitos. BMW rules!
Ostin velaksi
ihan uuden
14609
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Sillä BMW on parenpi ja hyvenpi kuin muut.
hienon hankinnan johdosta.Mikähän malli on kyseessä?
myös osan avaruutta ja mustaa aukkoa......................
...mustat aukot on jotain ihan muuta..
Olet
Pääsenkö palstan vakituisiin kommentoijiin kun kävi näin hassusti,pääsenhän,jooko pliis! http://www.riemurasia.net/rasiatube/view.php?id=20813
liirata kun kaikki on takavetoja kehuneet. http://www.youtube.com/watch?v=n7QUc3WB7g0&eurl=http://www.riemurasia.net/rasiatube/view.php?id=20813&feature=player_embedded#t=59
Laita isot aluvanteet ja leveät kumet! BMW on suunniteltu leveille kumeille ja matalalla profiililla, parantaa ohjaus tuntumaa. Omassa leveät kumet ja orkkis alut, alkuperäiset pellivanteet oli kauhiat.
Ensinnäkin,mitkä on kumet? Entä sitten pellivanteet? Liittyykö jotenkin Raija Pelliin?
Nyt en sitten tiedä onko alla pellivanteet vai alut. Kauhian leveät renkaat mulle kyllä tulee,kunhan saan ensin korjattua tuon romun kun se osui siihen puuhun. Niin matalat myös,ajattelin myös madaltaa alustaa ja tehdä siitä todella jäykän niinkuin kilpa-autoissa. Pakoputkesta otan kaikki äänenvaimentimet pois niin tulee niinkuin enemmän tunnelmaa. Pitäisikö tekniikalle tehdä jotain muutaki kuin hommata vapaavirtaus suodattimet? Ne ei kuulema nuo suodattimet kovien äänien kanssa paljoakaan tehoja nosta,vai nostaako?
7500 € E36 325 pemarin vm. 1992. Ei ollu kallis mun mielest ku siin on MP3DVD-soitin, 17" alut, M3 helmat ja peilit ja tehoputkisto jonka pitäs lisätä tehoa 30 hv. Ainaski myyjä sanos nii. ei oo ajettukkaan ku 300 tkm.. eikä pitäs olla ruuvattu.. saksasta kuitenki tuotu.
kulkea ainakin 300km/h!!! Mun bemari kulki ennen puuhun osumista 168km/h. Mutta odottakaapa vaan kun saan vaparit ja pakoputken uusittua ni sitte katotaan. Meinaan kääntää lippisenkin väärinpäin niin lippa ei tee niin paljoa ilmanvastusta,kyllä iitäkin pari kilsaa tunnissa tulee lisää. Niih!
kannattaa aina! http://www.youtube.com/watch?v=V7g-pvpmgnk
kätesi paskaan! Surullista...
kun ja jos osaa ajaa. Muuten kannattaa 1.6 corolla..