Iltalehdessä Charles Plogman kertoo olevansa "erittäin tarkka" ulkonäöstään. Ehkä jonkun kannattaisi kertoa hänelle, että 2000-luvulla paidan kaula-aukosta pursuava rintakarvapöheikkö ei ole ehkä ihan viimeistä huutoa.. Ja viittäkymppiä lähestyvällä miehellä naama näyttäisi huomattavasti paremmalta karvattomana. Myös sauvakävelyä kehiin huomattavasti enemmän, nykyinen määrä kun ei näytä tuottavan tulosta.
Plogman kehuu ulkonäköään
Iltalehdessä
2449
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
On kyllä niin itseään täynnä olevan oloinen ukko kuin olla ja voi. Ihan totta, kertokaa, onko täällä naisia kenen mielestä hän on puoleensavetävän näköinen??? Buah..
Lehtijutusta haiskahti lievästi sanottuna itserakkaus. Saahan sitä itseään kehua, mutta mieluummin niin, etteivät muut kuule. Miehen "parta" on aika koominen näky.