nopein mopo vakiona ?

mikä on nopein mopo vakiona ?
5349
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Joku kiinan paska sisäänajon jälkee. VÄHÄN paremmist derbi. Mut derbit yht paskoi ku kiinalaiset. Mut juu joku honlei kulkee sisäänajon jälkee gps:ssään 53kmh

Äänestä

Kaverin CPI (kiinalainen=paska) kulki vissiin vähkä yli 60 vakion. Kyl Derbitki kulkee aika kovaa. Ne ei muuten oo mitään paskoja, jos kiinnostaa. Mun oma on ainaki toiminu ihan hyvin.

Äänestä
  • mikä derbi sulla on ?

    Äänestä

  • tällästä1 kirjoitti:

    mikä derbi sulla on ?

    Siis 99 vuoden senda r, mulla toiminu ihan täydellisesti, ei mitään vikaa. Parilla kaverilla on uudet Derbit, kuulemma toiminu ihan hyvin.

    Äänestä

Kiinalaiset ovat vakiona tehokkaimpia (noin 2.5kW) ja menevät nopeiten (Jotkin skytarit menevät sisäänajon jälkeen liki 70km/h).

Johtuu kahdesta asiasta:
1. ei kuristuksia...
2. jos kuristuksia, niin ne eivät toimi tai hajoavat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tällästä1 kirjoitti:

mikä on nopein mopo vakiona ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu