jakopään ajoitus merkit....

missäs mahtaa olla ajoitusmerkki kamen rattaalle kun oon vaihtamassa vesipumppua? nokan kyllä tiedän....
2433
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Siinä rattaassa on selvä kolmio/nuoli merkintä.
Pyöritä nokka-akselin merkki kohdalleen ja kato näkyykö sitö toista merkkiä öljypumpunkotelossa.

Äänestä
  • ton selville kun alan oikeen kattomaan ku tilaa on nii vähän.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


opell kadett... munamsll kirjoitti:

missäs mahtaa olla ajoitusmerkki kamen rattaalle kun oon vaihtamassa vesipumppua? nokan kyllä tiedän....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu