Sisaret ja Veljet Jeesuksessa.

Minäkin tahdon antaa Teille anteeksi kiusaukseni jeesuksen nimessä ja veressä.
2204
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Rohkeutta se on tuokin.

Äänestä
  • Täydellisesti tosi, siihen ei ole laitettu häntää, niinkuin aavioeroasiaan Veljet ennenkaikkea laittavat siinä on heillä omat kantturat ojassa, no tottumus on toinen luonto niinkuin sanotaan.

    Mutta viestiini ei sisälly mitään kieroa se on juuri noin kunsen kirjoitin.

    Sillä kiusoja olen saanut ja niiden mittaamiseen tarvittaisiin varmaan Jumalan oma vaaka.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vakas kirjoitti:

Minäkin tahdon antaa Teille anteeksi kiusaukseni jeesuksen nimessä ja veressä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu