sun takia,meidän pitää olla yhdessä nyt ja aina! =)
Mä
jätän sen
20321
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
never never never
kuulut mun vierellein, vie sinä minut, vie koko rakkautein:)
Miksi yleensä edes otit hänet.. Hän ei ole sun imagoon sopiva, jos saan kertoa mielipiteeni:)
sopiva... ei kiasus...
jätetään kaverille.yks mielipide vaan;)
tähän mitään... Niin ei tule riitaa. Mut tykkään sinusta/hänestä kovin paljon. :)
olettanut sinun/hänen olevan vapaa. En sit tiedä... Nyt tuli sit sanottua enemmän kuin piti. Sorry..
sinusta, armaani. Voi olla että vielä pitää riidellä kovastikin että miksi sinä noin ja noin - niin noku sä noin ja noin, jne.....:) haista p.;)))))) että olikos tästä apuva sinulle:) t. tiedät kyllä kuka visertelee!!!!! Menen syömään lohta kohta, kun olis vaan mausteet paikallaan, jos se vähäsen helpottaisi tunnelmaa!!!!
takia?;)
vaikka aiheuttaa jotakin ylimääräistä kränää.. En ole mikään riidanhaluinen. Mut joku sen sijaan on. Sinun/hänen exä (n)..
tulee jotain ajatuksia mulle... "Miksi sinä noin ja noin.." ja mikset voinut sitä ja tätä, kaikki olisi mennyt niin ja näin ja paljon helpommin:D Joku tollanen keskustelu vois olla jossain vaiheessa jonkun kanssa:)
kysymys sit koski.. Sitä en tiedä..
....................
se oikeastaan minun ongelma jos hän riitaa haastaa?
vastailen vaan omasta puolestani ja sen takia toi nimimerkki.
Sitäkö pelkäät? En ole mikään riidanhaluinen ihminen.. Mut tietty, tuo kuulostaa siltä et olet tainnut keksiä jotain tarinoita jotka ei pidä paikkaansa. Mut eipä se mitään.. Eihän ne minulle kuulu. Muuten kuin et välillä ihmettelen.. Mut kaipa se tästä.. :)
nainen..
.......................
Vaan lieneekö tuo olennaista tässä. No kuitenkin.. Yritän tässä yhtä aikaa lukea yhteen juttuun ja vastailla tänne. Et toivottavasti vastaukset ei ole kovin järjettömiä.. ;)
jo jättänyt. Emmä nyt enää sit mitään. Oot tunnin liian myöhässä hei. ;)