akaatteja pitää 20l muovilaatikossa jossa ei kantta päällä? Aksuni eivät ole ainakaan vielä ole karanneet
Hei!
voikos.....???
2
333
Vastaukset
- Keggis
Voit pitää korkeintaan yhtä täysikasvuista tuon kokoisessa terrassa. Nuorempia voi pitää useampiakin, mutta vain siis väliaikaisesti.
Kansi päälle jos on, kerta se on ensimmäinenkin kun karkaa! Ja se voi johtaa ties mihin onnettomuuksiin.- dssddsdssdds
Samaa mieltä keqqiksen kanssa, ja se kansi heti nyt päälle, ei sen tarvitse olla mitenkään vaikea tehdä, jokin muovilevy jossa on ilmareikiä porattuna riittää. Kai käsität että aksusi voivat karata terrasta ihan milloin huvittaa, jos ei ole kantta päällä, kiipeävät vain seinää pitkin ulos?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hakalan asunnossa on kuvattu aikuisviihdesivusto Onlyfansin kautta julkaistu pornovideo.
Keskustan puheenjohtajan Antti Kaikkosen avustaja Jirka Hakala ei jatka tehtävässään. Keskustan puoluelehti Suomenmaa ke332283- 1231936
- 771591
- 1601222
Mitä harrastuksia kaivatullasi on?
Mitä harrastuksia sinulla? Onko teillä yhteisiä harrastuksia?671217- 611046
- 481043
- 661028
Kannattaako suomalaisen nuoren lähteä Thaimaahan au pairiksi? Mitä olet mieltä?
Chiang Mai Pohjois-Thaimaassa kutsuu neljä suomalaista au pairia elämänsä seikkailuun. Arki toisella puolella maailmaa t30930Mitäs jos hyökkään rakastuneesti kimppuusi
Tuleeko painimatsi vai "painimatsi". Jää nähtäväksi 😂62927