vertaistukea tms

olisko täällä ketään joka pyrkii edes hieman terveyteen päin... olis kiva jutella vaikka mesessä ja vaihtaa ajatuksia.

oon ite 92-syntynyt tyttö, yli 3 v anoreksiaa takana ja
toivottavasti valoisa tulevaisuus edessä : )

lisäilkää jos kiinnostaa; [email protected]
1176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

olisin itekin vailla tämmöistä tukihenkilöä.. mun ongelma ei oo anoreksia vaan ahmiminen. haluisin itelleni samasta ongelmasta kärsiviä sähköposti/mesekaveria ja sen takia en sua lisää, healingandtrying. mutta voimia sulle kaikkeen

Äänestä

Kommentoi aloitusta


healingandtrying kirjoitti:

olisko täällä ketään joka pyrkii edes hieman terveyteen päin... olis kiva jutella vaikka mesessä ja vaihtaa ajatuksia.

oon ite 92-syntynyt tyttö, yli 3 v anoreksiaa takana ja
toivottavasti valoisa tulevaisuus edessä : )

lisäilkää jos kiinnostaa; [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu