Ford fiesta 1997 1.3 fair

coobuu

Millainen auto olisi fiesta kakkosautoksi? autolla ajettu noin 100000 ja hintaa noin 2500e.
mitä hyviä ja huonoja puolia ko autossa? vai olisiko joku muu auto parempi? auto tulisi avovaimolle ja pääasiassa kaupunki ajoon.

kiitos

4

1747

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Fiesta Vaimolle

      Meillä on tulossa myyntiin uutena ostamamme Ford Fiesta Flair varustetaso.Vuosimalli 1998.
      Auto on ajamattomana uutena rustesuojattu ja jatkokäsittelyt säännöllisesti. Huollettu säännöllisesti dokumentit on(huoltokirja).Automme on uudesta lähtien vahattu n.3-4kertaa vuodessa.Lohkolämmitin,sisähaaroitus.Ym.
      Mittarissa nyt n.150 000km,ei kuluta öljyä käyttöauto vuosikausiksi.

      Jos kiinnostuit: laita vinkki tähän,annan sitten tarkat yhteystiedot,kun tiedän että ei ole mikää roskaposti kysely. Siistimpää on vaikea löytää!!
      Auton saa vasta kun saamme uuden tilaamamme auton käyttöömme.

      Toiminut uudesta tähänpäivään moitteetta!!

      • Kerro lisää siitä Fiestasta, rekisteröidylle nimimerkille pitäisi pystyä viestimään... jos auto vielä on markkinoilla.


      • timo fiesta

        jos teidän autone on vielä markkinoilla.voimme tehdä kauppa sitä fiestas.kerro vaa hinta ja myös Kerro lisää siitä Fiestasta,tässä on minun sähköposti:[email protected]
        T.adri


    • kulttis75

      Meillä ollut samanlainen peli kakkosena kohta neljä vuotta ja ollaan oltu todella tyytyväisiä. Fisuhan on ihan kelpo ajeltava ja luotettavaa perustekniikkaa. Jarrut ja iskarit on uusittu sekä puola vaihdettu, joka näköjään hajoaa, jos ei vaihda tulppia ajoissa. Kannattaa vertailla mitä on tarjolla, sillä tarjontaa on ja varusteet vaihtelee: joissain on tuulilasilämmitystä ja toisissa ilmastointia... Suosittelen!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Orpo räyhää: kansan on muututtava

      Orpon mukaan kansa ei elä kokoomuksen kanssa samassa todellisuudessa, ja sen vuoksi kansan on muututtava. Kas kun ei san
      Maailman menoa
      246
      3128
    2. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      18
      1740
    3. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      23
      1443
    4. Nainen, nyt esitän muutaman skenaarion

      Asumme yhdessä ja seurustelemme. 1. On ilta ja olet sohvalla makoilemassa ja räpläät kännykkääsi. Makuuhuoneesta kuulu
      Ikävä
      130
      1263
    5. Et taida paljoa

      treffeillä käydä? 😆 mieheltä Naiselle
      Ikävä
      104
      1248
    6. Mikä tekee sen

      Vetovoiman kaivatussasi?
      Ikävä
      76
      1182
    7. Kristillinen kaste toimitetaan upottamalla veteen - pään valelukaste ei kelpaa

      Kristillinen upotuskaste perustuu juutalaiseen puhdistautumiseen, jossa upottaudutaan veden alle kokonaan. Paavali verta
      Kaste
      153
      1062
    8. Oikea kaste on syntisten kaste

      Oikea kaste on syntisten kaste. Vain syntisiä tulee kastaa. Itsensä uskoviksi ja vanhurskaiksi julistaneita ei tule ka
      Kaste
      58
      1045
    9. Upotuskaste on raamatullisin kaste

      Jokainen raamattua lukenut tietää sen. Päivänselvä asia. Vauvalle annettu kaste ei löydy raamatusta.
      Kaste
      717
      967
    10. Harmittaako joku

      Harmittaako joku asia tai asiat, mitä on tapahtunut tai jäänyt tapahtumatta?
      Ikävä
      135
      962
    Aihe