Haluaisin kuulla mitkä hotellit aivan Riikan keskustassa ja vanhankaupungin läheisyydessä ovat edullisia ja siistejä? Tarkoituksena lähteä muutamaksi päiväksi shoppailemaan, syömään ja juomaan, katselemaan kaupunkia. Mistä hotelleista on lyhyt kävelymatka "joka paikkaan"? Huoneen ei tarvitse olla mikään pramea, kunhan siinä on oma vessa ja suihku =)
Halpa ja siisti hotelli?
4
755
Vastaukset
- Avalonia
http://www.booking.com/hotel/lv/avalon.fi.html#calender
60€/yö - Jekku-80
http://www.rigatours.net/booking.php
Näkyy olevan muutenkin paljon infoa tarjolla. - kerran käynyt
Konventa seta aivan vanhan kaupungin keskustassa on hyvä paikka ja kohtuuhintainen. Ei ehkä IHAN halvin mahdollinen, mutta kuitenkin edullinen. *** ja siisti. Sieltä on lyhyt kävelymatka "joka paikkaan" vanhassa kaupungissa. Suosittelen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-257515Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite986176Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin1194276- 1554224
- 1631971
Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli
Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.511893- 631852
Miksi miehen on hankala ymmärtää
Että hänen on tehtävä aloite. Niin sen kuuluu mennä luonnollisesti.1461759- 451564
- 401539