Onko lexsuksen toimimattomat vilkut tyyppivika?
Ajelin tälläsen joku is250 hopean värisen perässä. Vaihdettiin kaistaa, käännyttiin risteyksistä. Yli kymmenkertaa, missä vilkkua pitäisi käyttää. Kertaakaan ei vilahtanut, että risana varmaan.
lexsuksen
4
385
Vastaukset 4
- lkjnkjnkljnnlknlknlkn
on selkeästi premiumautojen tyyppivika!:)
- Premium???
heh heh, johan vitsin murjaisit. Se on Tojota vain.
- Hiihtele rauhassa
Premium??? kirjoitti:
heh heh, johan vitsin murjaisit. Se on Tojota vain.
Joo, pysy perässä vaan matzdallasi. Ei ne rahat riitä, vaikka kuinka täällä urputtaa.
- on
Hiihtele rauhassa kirjoitti:
Joo, pysy perässä vaan matzdallasi. Ei ne rahat riitä, vaikka kuinka täällä urputtaa.
muuten Bentleykin pelkkä Volkkari. Pääsin äskettäin istahtamaan Continentalin penkille, ja kyytiinkin. Ni jumalauta: siinähän oli mittaristo suoraan jostain 2000-luvun alun Volkkarista. Siis jumalauta!! Kyllä olisin ymmärtäny jotkin nappulat ja kytkimet, mutta että koko mittaristo. TE, ketkä haukkuu Lexusta Toyotaksi, niin ottakaa asioista selvää, helevetti!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 641032
- 621024
- 93817
- 57803
- 42668
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois222630- 50588
- 40570
- 66565
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79553