Chong Fah Resort

Mitäs olette mieltä tämmösestä hotellista?? näyttää hienolta,mutta mitä sanoo ne ,jotka ovat käyneet hotellissa?
1238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kävimme katsomassa hotellia viime huhtikuussa. Asuimme itse läheisessä Andamania Beach Resortissa. Alueella viimeisteltiin kylpyläosastoa. Hyvin vähän asiakkaita silloin. Ravintolat ehkä hieman liiankin moderneja,en nähnyt yhtään asiakasta... Paikkoja esitteli meille hotellissa asuva saksalaismies, joka kehui hotellin parhaaksi, missä on ollut ja kuulemma vertailukohteita oli ympäri maailmaa. Aivan rannalla on iso kaunis uima-allas. Alue on erittäin rauhallinen ja ranta kerrassaan aivan mahtava!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


khao lak 2010 kirjoitti:

Mitäs olette mieltä tämmösestä hotellista?? näyttää hienolta,mutta mitä sanoo ne ,jotka ovat käyneet hotellissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu